Ziepnieka vārītās ziepes ir nemateriālās kultūras mantojuma radošas improvizācijas rezultāts un 100% roku darbs mājas apstākļos.

Vienā reizē darinu ne vairāk kā 5kg ziepju, tādēļ varu kontrolēt katra ziepju gabaliņa kvalitāti.

Iespēju robežās izmantoju Latvijā un Sēlijā pieejamās izejvielas.

Neveicu medicīniskos pētījumus par savām ziepēm, jo neizmantoju kairinātājus un konservantus, kas var izraisīt vai pasliktināt kādu slimību.

Visas sastāvdaļas ir uzskaitītas katram ziepju veidam. Ja Jums ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām, lūdzu, pērciet to veidu kurā nav šīs vielas.

Nevaru uzskaitīt savu darināto ziepju kosmētisko iedarbību, jo šīs ziepes nav kosmētisks izstrādājums. Katram būs pašam jālemj, vai manas ziepes ādu padara zīdaināku, gludāku, jaunāku, mitrāku vai nenovecojošu. Taču varu droši apgalvot, ka manas ziepes ir organisks un tradicionāls izstrādājums, kas nesausina ādu un to attīra.

Atšķirībā no manis vārītajām ziepēm, lielākā daļa izstrādājumu ar nosaukumu "ziepes" nav ziepes principā, bet ir gabalveida sintētiskie mazgāšanas līdzekļi.

Karbonāde nav salīdzināma ar hamburgeru. Hamburgerus var viltot un atdarināt, tie var garšot identiski, bet katra pavāra karbonāde ir unikāla un garšo savādāk . To pašu var attiecināt arī uz šīm ziepēm. Tāpēc, atšķirībā no palmoliviem un camejiem, trejdeviņiem un ķīniešu stenderiem es neuztraucos par pakaļdarinājumiem vai viltojumiem, jo tie vienkārši nav iespējami, un priecājos par sekotājiem, kas cenšas darināt tradicionālas ziepes.

Manās ziepēs nav sintētisko mazgāšanas līdzekļu vai konservantu.

Iepērku dabīgas sastāvdaļas nelielos daudzumos Latvijā, neizmantoju sintētiskas vielas un darinu niecīgu ziepju daudzumu, kur katrs gabaliņš tiek ar rokās izsvērts, tādēļ Sēlijas ziepes ir dārgākas par rūpnieciski ražotajām.

Ziepnīca gandrīz visas sastāvdaļas iepērk Latvijā, neizmanto svešu darbaspēku, nealgo svešus pārdevējus, nenodod ziepes veikaliem, lielveikaliem un citiem pārpircējiem, un tādēļ tās ir lētākas un praktiskākas par citām Latvijas ziepēm.

Manis darinātās ziepes sausā, vēsā vietā var uzglabāt daudzus gadus. Tās tāpat kā labs konjaks ar laiku var palikt tikai labākas un cietākas, taču to dabīgā smarža var izgarot un krāsa izbalēt. Ja ziepes glabājot ilgstoši zaudēs ūdeni un paliks nedaudz vieglākas un cietākas, tas būs tikai normāli.