Ziepes sausai ādai

Ziepes sausai ādai ir tās pašas vecās labās Kampara ziepes, kas Ziepnīcas piedāvājumā bija no pašiem pirmsākumiem. Tās ir ziepes, ko ar lielu prieku pirka visi tie cilvēki, kuriem daudz nācās saskarties ar ūdeni: pavāri un klūdziņu pinēji, sanitāri, medmāsas un dakteri, jūrnieki un apkopējas. Taču nu tās ir uzlabotas un to sastāvā ir ne tikai kampareļļa, bet ir pievienots arī lanolīns. Tad nu nācās domāt arī jaunu nosaukumu, jo atjaunoto ziepju labvēlīgo dabu nosaka ne tikai cūku tauku un kamparkoka ēteriskās eļļas sinerģija, bet arī lanolīna labvēlīgā ietekme uz cilvēka ādu.

Lanolīns ir aitu vilnas pārstrādes blakus produkts, jeb taukviela, kas sakrājas vilnā. Lanolīna galvenās priekšrocības ir ļoti līdzīgā cilvēka ādas taukvielu struktūrā - tas spēj aizstāt ādas dabisko sebumu, tādējādi pasargājot sausu, bojātu, trauslu ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības un dabiskā mitruma zuduma, kā rezultātā uzlabojas ādas elastība, samazinās nieze un lobīšanās. Pateicoties savām aizsargājošajām un atjaunojošajām īpašībām, lanolīns ir īpaši piemērots sausu, sasprēgājušu roku un pēdu kopšanai. Latvijā audzē gan aitas, gan arī aitas cērp un vilnu mazgā, taču nav neviena uzņēmīga cilvēka, kurš no aitu vilnas iegūtu lanolīnu. Taču tā kā cenšos visas izejvielas savām ziepēm pirkt no vietējiem ļaudīm un nevis no ārzemju lielražotājiem, tad sāku skatīties uz kaimiņiem. Un tik tiešām - Sāremā salā ir saimniece, kas ne tikai aitas audzē un cērp, bet arī nekautrējas vilnu mazgāt un atdalīt tik noderīgo lanolīnu. Tādēļ manās ziepēs ir nevis ķīmiski attīrīts “cosmetic grade” lanolīns, bet ar gādīgām saimnieces rociņām kausēts “farmer grade”. Un šīs neķīmiskais un dabiskais lanolīns manās ziepēs ir ne tikai acīmredzams, bet arī izjūtams mazgājoties. Taču, ja es kļūdos un lanolīnu izstrādā arī Latvijā, jaukās Sāremā saimnieces piedāvājumu mēģināšu aizstāt ar vietējo.

Otrā sastāvdaļa – kampareļļa arī neprasa nekādus lielus komentārus, jo gan jau daudzi zina kampareļļas sildošo iedarbību. Kampareļļa labvēlīgi iedarbojas ne tikai locītavu, ausu vai citu sāpju gadījumā, tā lieliski nomierina arī sausu ādu, mazina tās niezi, iekaisumu, un sprēgāšanu.

Tik daudz cūku tauku nav nevienās citās manis vārītajās ziepēs. Cūki tauki ir tā bāze, uz kā lanolīns ar kampareļļu cilvēkiem ar sausu ādu var tik tiešām atklāt visas savas pozitīvās īpašības. Pateicoties tiem, ziepes veido stabilas un krēmveidīgas putas un maigi mitrina ādu. Cūku tauki ir lieliski savietojami ar cilvēka ādas struktūru, un, atšķirībā no augu izcelsmes taukvielām, tiem piemīt ādu barojošas īpašības.

Galvenais iemesls, kāpēc es laižu pasaulē uzlabotās Kampara ziepes, jeb mūsdienīgās Ziepes sausai ādai – ir šis laiks, kad cilvēki mazgā rokas reizes trīs biežāk kā 20. gadsimtā, turklāt tās arī dezinficē, attiecīgi saskaras ar roku ādas sausināšanos, iekaisumiem un sprēgāšanu.

Ziepes sausai ādai var nopirkt šeit

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.