Bērzu darvas ziepes

“Labākās darvas ziepes kādas redzētas. Bērzu darvas ziepes vienkārši izcilas, aromāts nevis tāds ka nedaudz kā darva bet kā riktīgā darvas tecinātavā. Pašas ziepes melnas kā elle un puto ar stingrām melnām putām.”

Pircēja atsauksme par Bērzu darvas ziepēm

Tas protams ir subjektīvs, bet tamdēļ ne mazāk patiess vērtējums par manām visjaunākajām cietajām darvas ziepēm. Jo Bērzu darvas ziepes tā arī tika vārītas, lai tiem, kuriem patīk kārtīga darvas smarža to dabūtu atliku likām. Bet tamdēļ arī šīs darvas ziepes nestrādā tik delikāti kā Nīma eļļas ziepes ar priežu darvu. Bērzu darvas ziepes ir “kreptīgākas” un vīrišķīgākas par pārējām divām Ziepnīcā pieejamām darvas ziepēm.

Bērzu darvas ziepes ir lielisks antiseptiķis ar 0% sintētikas sastāvā. Tās tāpat kā visas citas Ziepnīcā darinātās ziepes tiek vārītas Ķemeru minerālūdenī un gana labi puto arī cietā ūdenī. Bērzu darvas ziepēm piemīt antibakteriālas, pretparazītu iedarbības īpašības, tās brīnišķīgi ietekmē ādas un tīrību. Un viss pateicoties bērzu darvai. Kā jau tika minēts, darvai ir vairākas ārstnieciskas īpašības. Bērzu darvai, kas ietilpst ziepju sastāvā, piemīt dezinficējošs efekts. Mijiedarbības rezultātā ar ziepēm, darva var uzlabot asins plūsmu audos. Turklāt šai vielai piemīt reģenerējoša funkcija, un tā atjauno epidermas bojātos audus.

Darvas ziepes ir vērtīgas arī ar to, ka tām piemīt kaltējošs efekts, pateicoties kam ādas čūlas, rētas, pūtītes, skrambas dzīst daudz ātrāk. Darvas ziepes veiksmīgi var izmantot, lai ārstētu strutojošus izsitumus, iekaisumus un pinnes. Pie tam, darvas ziepēm piemīt arī reducējoša, absorbējoša un anestezējoša iedarbība. Tāpēc ļoti daudzi cilvēki izmanto darvas ziepes psoriāzes un dermatīta gadījumos. Daudzi speciālisti darvas ziepes rekomendē kā ļoti pieejamu un efektīvu līdzekli pret pinnēm.

Ja āda ir sausa, tad vispareizāk darvas ziepes lietot 1 reizi dienā vai pat ik pārdienas. Bet, ja āda ir taukaina, tad tās droši var lietot arī 2x dienā.

Taču nevajag domāt, ka Bērzu darvas ziepes ir brīnumlīdzeklis ar momentālu iedarbību. Lai tik tiešām sajustu pozitīvu efektu tās jālieto vismaz vairākas nedēļas.

Bērzu darvas ziepes nevajadzētu izmantot cilvēkiem ar nieru problēmām, un tieksmi uz dažādām alerģijām.

Jāatzīmē arī tas fakts, ka ar darvas ziepēm var mazgāt mājas mīluļus un sargus, pēc kā blusas ilgu laiku neapciemos suņus, kaķīšus un citus jūsu mājdzīvniekus. Tāpat man ir zināms, kad Bērzu darvas ziepes izmanto mednieki, lai nomāktu citas smaržas un dzīvnieki viņus un ieročus tik ļoti nesajustu. Savukārt pirtnieki ar manām darvas ziepēm mazgā lāvas un visu citu pirts aprīkojumu.

Nopirkt

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.